Iedere maandag een Special
Dit item is niet beschikbaar
Serge Vandercam - en Carl-Henning Pedersen
Karel Appel - De tovenaar, zeefdruk (mint conditie, gesigneerd en genummerd!)
Corneille - Ingelijste litho - 1995(nette lijst)
Lucebert - De wilde haas, ets (kleine oplage)