14k bicolour gouden oorknoppen - 6,6 mm x 6,6 mm
Harry Langdon - "Angelina Jolie - Fotoshoot voor Vanity Fair" 2005 - handgesigneerd
14k geel gouden armband bezet met briljant geslepen diamant 0.60ct - 19 cm
Joop Kropff - Moutstraat (Utrecht)
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1988 |
Techniek | Ets |
Drager | Geschept Papier |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 76 x 57 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 1/10 |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
prachtig werk, met kleine oplage | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 2 kg.