3. items
  5. CoBrA Kunst

CoBrA Kunst

Herman Brood - 3 boeken; 1x gesigneerd met uitgebreide opdracht door Bart Chabot kopen? Bied vanaf 75!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands 3 boeken; 1x gesigneerd met uitgebreide opdracht door Bart Chabot
TechniekSoftcover
Afmetingen21.5 x 13.5 cm (h x b)
€ 75
Roger Raveel - Abstract werk kopen? Bied vanaf 1100!
Roger Raveel (1921-2013) Belgisch Abstract werk
TechniekLitho
Afmetingen80 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.100
Herman Brood - Offsetlitho, gesigneerd in de druk kopen? Bied vanaf 25!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Offsetlitho, gesigneerd in de druk
TechniekOffset
Afmetingen36.5 x 49 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Huidig bod
€ 30
2 biedingen
Philippe Labarthe - Polémique entre ça et ça kopen? Bied vanaf 22!
Philippe Labarthe (1936-2003) Frans Polémique entre ça et ça
TechniekEts
Afmetingen65.5 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 22
1 bieding
Kuno Brinks - Liggend naakt kopen? Bied vanaf 300!
Kuno Brinks (1908-1992) Nederlands Liggend naakt
TechniekGravure
Afmetingen18 x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 300
Maurice Van Essche - Nude Studies (7 x) kopen? Bied vanaf 425!
Maurice Van Essche (1906-1977) Belgisch Nude Studies (7 x)
Afmetingen45 x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 425
Nico Molenkamp - hardcover, gesigneerd met uitgebreide opdracht kopen? Bied vanaf 45!
Nico Molenkamp (1920-1998) Nederlands hardcover, gesigneerd met uitgebreide opdracht
TechniekHardcover
Afmetingen29 x 25 cm (h x b)
€ 45
Afmetingen134 x 104 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 1.100
1 bieding
Philippe Labarthe - J'entends qu'on nous cherche kopen? Bied vanaf 22!
Philippe Labarthe (1936-2003) Frans J'entends qu'on nous cherche
TechniekEts
Afmetingen65.5 x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 22
Anneke Peereboom - Zonder titel kopen? Bied vanaf 45!
Anneke Peereboom (1950) Nederlands Zonder titel
Afmetingen60 x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Frank Porcelijn - Vlucht, Voorspel, Wording, Idylle, Ontsnapping, Tegenspel, Duel kopen? Bied vanaf 110!
Frank Porcelijn (1947) Nederlands Vlucht, Voorspel, Wording, Idylle, Ontsnapping, Tegenspel, Duel
TechniekEts/Aquatint
GesigneerdHandgesigneerd
€ 110
Patty Harpenau - Zonder titel kopen? Bied vanaf 40!
Patty Harpenau (1959) Nederlands Zonder titel
Afmetingen74 x 85 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 40
1 bieding
Harry Karssen - Lot van twee zeefdrukken z.t. kopen? Bied vanaf 50!
Harry Karssen (1933-2004) Nederlands Lot van twee zeefdrukken z.t.
Afmetingen70 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Anton Heyboer - De oer vogel kopen? Bied vanaf 600!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands De oer vogel
Afmetingen78 x 108 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 600
Theodorus van Oorschot - Aangelegde boten met landschap kopen? Bied vanaf 100!
Theodorus van Oorschot (1910-1989) Nederlands Aangelegde boten met landschap
TechniekAquarel
Afmetingen41 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100
Jan Sanders - The man with the can kopen? Bied vanaf 10!
Jan Sanders (1919-2000) The man with the can
TechniekSoftcover
Afmetingen26 x 30 cm (h x b)
€ 10
Kees Gerritse - Zelfportret kopen? Bied vanaf 75!
Kees Gerritse (1940) Nederlands Zelfportret
Afmetingen67 x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 75
Brons (Onbekend) - Prachtig gesigneerd beeld van 3 personen " VRIENDSCHAP " LAATSTE KANS !!!!!!!!! kopen? Bied vanaf 20!
Brons Prachtig gesigneerd beeld van 3 personen " VRIENDSCHAP " LAATSTE KANS !!!!!!!!!
TechniekBrons
Afmetingen12 x 9 x 9 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 20
Annemarie Bierlaagh - Lijst met keramiek " DAMESSLIPJE " heel apart. kopen? Bied vanaf 45!
Annemarie Bierlaagh (1940) Nederlands Lijst met keramiek " DAMESSLIPJE " heel apart.
TechniekKeramiek
Afmetingen24 x 24 x 4 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Theodorus van Oorschot - Boten met landschap kopen? Bied vanaf 100!
Theodorus van Oorschot (1910-1989) Nederlands Boten met landschap
TechniekAquarel
Afmetingen41 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100
Willem Witsen - Binnenkant met afbraak kopen? Bied vanaf 160!
Willem Witsen (1860-1923) Nederlands Binnenkant met afbraak
TechniekEts
Afmetingen51 x 63.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 220
7 biedingen
Gena - Abstract “ In flight” kopen? Bied vanaf 250!
Gena (1982) Nederlands Abstract “ In flight”
TechniekAcryl
Afmetingen60 x 140 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Willem Witsen - Vrouw bij appelboom kopen? Bied vanaf 250!
Willem Witsen (1860-1923) Nederlands Vrouw bij appelboom
TechniekEts
Afmetingen56 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 250
1 bieding
Anton Heyboer - Publicatie Museum Bommel van Dam kopen? Bied vanaf 50!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Publicatie Museum Bommel van Dam
TechniekSoftcover
Afmetingen66 x 50 cm (h x b)
€ 50
Willem de Haas Hemken - Smedestraat, Haarlem kopen? Bied vanaf 200!
Willem de Haas Hemken (1831-1911) Nederlands Smedestraat, Haarlem
TechniekAquarel
Afmetingen28.4 x 23.6 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 200
Peter de Ru - Introvert Portret kopen? Bied vanaf 25!
Peter de Ru (1946) Nederlands Introvert Portret
Afmetingen47 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
Ans van Dijk - Wakkanai kopen? Bied vanaf 35!
Ans van Dijk (1962) Nederlands Wakkanai
Afmetingen63 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Gena - Fantasie Sailing kopen? Bied vanaf 299!
Gena (1982) Nederlands Fantasie Sailing
TechniekAcryl
Afmetingen60 x 140 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 299
Adrianus Miolee - Ruïne van Brederode - Ets kopen? Bied vanaf 43!
Adrianus Miolee (1879-1961) Nederlands Ruïne van Brederode - Ets
TechniekEts
Afmetingen15 x 10 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 43
Manfred Grommelt - e.a: zes handgesigneerde zeefdrukken: Landschappen kopen? Bied vanaf 35!
Manfred Grommelt (1954) Duits e.a: zes handgesigneerde zeefdrukken: Landschappen
Afmetingen15 x 14 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Corneille - Woman and Bird kopen? Bied vanaf 295!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Woman and Bird
TechniekLitho
Afmetingen44 x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 295
Jörg Remé - e.a: zes handgesigneerde zeefdrukken: Diverse composities kopen? Bied vanaf 29!
Jörg Remé (1941) Duits Nederlands e.a: zes handgesigneerde zeefdrukken: Diverse composities
Afmetingen15 x 14 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 29
Luis Penin - Gala de sillas de ruedas kopen? Bied vanaf 40!
Luis Penin (1968) Spaans Gala de sillas de ruedas
Afmetingen65 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Paul Corvers - Vaas (273) kopen? Bied vanaf 175!
Paul Corvers (1953) Nederlands Vaas (273)
TechniekAcryl
Afmetingen30 x 14 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
€ 175
Ans van Dijk - Check out the chicken kopen? Bied vanaf 45!
Ans van Dijk (1962) Nederlands Check out the chicken
Afmetingen92 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Arthur Stam - "Eigenlijk te grote vliegen" & 3 "Zonder titel" kopen? Bied vanaf 45!
Arthur Stam (1953) Nederlands "Eigenlijk te grote vliegen" & 3 "Zonder titel"
TechniekEts
Afmetingen26 x 17.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Anton Heyboer - Het dier Krachtige schildering . kopen? Bied vanaf 450!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Het dier Krachtige schildering .
Afmetingen62.5 x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 450
Norman David Perryman - Muziek en Dans - Aquarel kopen? Bied vanaf 50!
Norman David Perryman (1933) Engels Nederlands Muziek en Dans - Aquarel
TechniekAquarel
Afmetingen17 x 13 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Viktor IV - Logboek blad van het schip Henry David Thoreau . kopen? Bied vanaf 180!
Viktor IV (1929-1986) Amerikaans Nederlands Logboek blad van het schip Henry David Thoreau .
Afmetingen44 x 34.5 cm (h x b)
€ 180
Willem Witjens - Katerveer Zwolle - Ets kopen? Bied vanaf 55!
TechniekEts
Afmetingen6.5 x 13 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
Wim Worm - Spittende boer & boerin (eigen druk) kopen? Bied vanaf 20!
Wim Worm (1939) Nederlands Spittende boer & boerin (eigen druk)
Afmetingen46 x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 20
Antoon Derkzen van Angeren - Schaatsers op het ijs - Ets kopen? Bied vanaf 60!
Antoon Derkzen van Angeren (1878-1961) Nederlands Canadees Schaatsers op het ijs - Ets
TechniekEts
Afmetingen17.5 x 28.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 60
Rembrandt van Rijn - the circumcision in the stable , héliogravure , 1883 kopen? Bied vanaf 120!
Rembrandt van Rijn (1606-1669) Nederlands the circumcision in the stable , héliogravure , 1883
TechniekHeliogravure
Afmetingen9.3 x 14.3 cm (h x b)
€ 120
Wim Beuning - De kratten van het verre land - Litho kopen? Bied vanaf 40!
Wim Beuning (1914-1986) Nederlands De kratten van het verre land - Litho
TechniekLitho
Afmetingen27 x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Sierk Schroder - vrouwenportret kopen? Bied vanaf 150!
Sierk Schroder (1903-2002) Nederlands vrouwenportret
TechniekLitho
Afmetingen80 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Herman Brood - Hektischer Kopf kopen? Bied vanaf 4995!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Hectisch hoofd
TechniekAcryl
Afmetingen100 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 4.995