Bert Houweling - Foto, Penzance - Ingelijst
Alfons Vermeir - Stadsgezicht, olieverf op doek (netjes ingelijst)
Jan Montyn - La cage de temps II, aquatint ets (netjes ingelijst)
Ari Stolk - Kuifmees - gouache
Type kunstwerk | Etnografica |
Techniek | Brons |
Stijl | Afrikaans |
Onderwerp | Gebruiksvoorwerp |
Afmetingen | 10 x 2.5 x 6.5 cm (h x b x d) |
Gewicht | 75 gram |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Deze bronzen beeldje verkeren in een zeer goede staat. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Veldhoven, Nederland | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 2 kg.