Carmen Herrera - Zonder titel (NWR) * handgesigneerd
Maya Wildevuur - Geometrische abstract, acrylverf op doek (groot)
Constant - litho: Labyrismen - 1968
Anton Rooskens - zeldzame tentoonstellingsposter : 1952 + tentoonstellingscatalogus 1964
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 2003 |
Techniek | Zeefdruk |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Naakt |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 70 x 100 cm (h x b) |
Incl. lijst | 80 x 110 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 35 |
Conditie | |||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter