Marius Janssen - Rotterdam St. Laurenskerk
Guðmundur Erro - Lithographie 1997 (Erker-Presse/St.Gallen) - Auflage 90 - e/a
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1982 |
Techniek | Litho |
Stijl | Minimalistisch |
Onderwerp | Naakt |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 74 x 54 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | IX/XV |
Fraaie lithografie van Elizabeth de Vaal.
Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.
Conditie | |||||||
Conditie | Nieuwstaat | ||||||
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 2 kg.