Wessel Couzijn - Monografie hardcover & gids 1960 (met Lataster)
Nikolaas Eekman - Colin-Maillard
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 2000 t/m Heden |
Techniek | Ets |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 89.5 x 63.5 cm (h x b) |
Incl. lijst | 118 x 88 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | Purmerend, Nederland |
Starttijd | 27-4-2024 om 12:22 |
Eindtijd | 5-5-2024 om 22:42 |