Fred Koot - Litho: Legazpi

Fred Koot - Litho: Legazpi kopen? Bied vanaf 45!
Fred Koot - Litho: Legazpi kopen? Bied vanaf 45!Fred Koot - Litho: Legazpi kopen? Bied vanaf 45!Fred Koot - Litho: Legazpi kopen? Bied vanaf 45!Fred Koot - Litho: Legazpi kopen? Bied vanaf 45!
  • Fred Koot (1927-2000)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
OnderwerpZeegezicht
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen35.5 x 45 cm (h x b)
Passe-partout50 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Litho van Fred Koot. Titel: Legazpi(Legazpi is de hoofdstad van de Filipijnse provincie Albay op Luzon en het regionale centrum van Bicol Region. Bij de laatste census in 2007 had de stad ruim 179.000 inwoners).Legazpi ligt enkele kilometers verwijderd van een van de meeste actieve vulkanen van de Filipijnen, de Mayon.
 Oplage: 24/46. Afmetingen blad incl passepartout: H50 x B65cm. Afmetingen voorstelling: H35.5 x B45cm. Het werk is rechts onderaan gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Verzenden: we verzenden op dinsdag en donderdag. OPhalen in 's-Gravenzande is ook mogelijk.
Het werk kan ook zonder passe-partout worden verzonden voor 13,50 euro binnen Nederland of 21,95 binnen België.

De voorstelling is in zeer goede staat. Links - en rechts bovenaan, zit een punaise gaatje op de rand.
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 17,50
Naar België € 28,95
Naar Duitsland € 28,95
Europese Unie € 28,95
Wereldwijd € 55,00

Fred Koot (1927-2000)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (5)

Geplaatst door  KiewitKunstplus
1230 verkochte items
Alle items van deze verkoper (73)
65 cm
50 cm
45 cm
35.5 cm