twee definitieve ontwerpen voor ceramische objekten. Ze zijn beide gesigneerd en op de achterzijde voorzien van een etiket met de naam en adres van de kunstenaar. Belgische Art-Déco en zeldzaam!
Redelijk
Op zichzelf in redelijk goede staat. Ze hebben gebruikssporen, in het bijzonder aan de randen. Het papier is licht verkleurd. De tekeningen zelf zijn nog fris en gaaf.
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Antwerpen, België
Tot 2 kg.
Binnen België
€ 6,00
Naar Nederland
€ 12,00
€ 13,00
Europese Unie
€ 13,00
Wereldwijd
€ 25,25