Karel Langer - Vrouwen aan het water
Nico Bruijnesteijn - Stilleven
Freddy Flores Knistoff - No Title 2001
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 2013 |
Techniek | Zeefdruk |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 21 x 30 cm (h x b) |
Incl. lijst | 31 x 41 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 48/60 |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
Zie omschrijving en foto”s | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter