Piet Ouborg - 2 hardcover monografieën en 3 krantenartikelen
Piet Mondriaan - Piet Mondriaan in tijdschrift "VRIJ NEDERLAND"
Paul van der Eerden - Offsetlitho ik heb zin om te denken
Massimo Vitali - L'ile de Porquerolles
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Techniek | Zeefdruk |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 82 x 77 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 25/150 |
Conditie | |
Conditie | Goed |
Zonder lijst. | |