- Origineel abstract grafisch kunstwerk, boarddruk kartondruk gesigneerd met potlood. Betreft een los blad, niet ingelijst
- Gemaakt door JAAP KET(1955) een Friese kunstenaar uit Friesland .
- Hij is graficus, schilder, tekenaar.
- Zijn grafisch werk is veelal geïnspireerd op landschappen en haar vormen en structuren, Kartondruk is een hoogdruktechniek, ongeveer dezelfde techniek als houtgravure, houtsnede, linosnede.
- Verkeerd in goede staat.
Afmetingen totaal : hoogte 60 cm / breedte 48 cm.
Afmetingen afbeelding: hoogte 25 cm / breedte 34 cm.
kunstopleiding
- Academie Minerva voor Beeldende Kunst en Vormgeving Groningen
- A.B.K. Vredeman de Vries Leeuwarden