Klein olieverf portretje op doek, gemaroufleerd op karton, van een figuur (advocaat? officier van justitie?) in de rechtszaal. Niet gesigneerd, maar toegeschreven aan Jacob Taanman (1836-1923) die talrijke portretten op klein formaat heeft geschilderd. Het is ingelijst in een geornamenteerde, vergulde gipsen lijst waar enkele stukjes vanaf zijn (zie foto).
Goed
de lijst rond het schilderijtje mist enkele kleine stukjes
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Leuven, België
Tot 5 kg.
Binnen België
€ 11,50
Naar Nederland
€ 18,10
€ 18,10
Europese Unie
€ 21,50
Wereldwijd
€ 52,50