Niet of onleesbaar gesigneerd - Olie schilderij van boerderij in landschap
Albert Servaes - La Sirène (Capri) 1902
18k rose gouden oorknoppen met lapis lazuli en briljant geslepen diamant 0.08ct
14k rosé gouden collier met hanger bezet met topaas - 45 cm
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Techniek | Hout/Linosnede |
Stijl | Realistisch |
Onderwerp | Stadsgezicht |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 41 x 66 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||
Transport | |||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Arkel, Nederland | ||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 2 kg.