Dit item is niet beschikbaar
Wim Schuhmacher - 2 catalogi, uit 1964 en 1974 &krantenartikel &ingelijste foto tentoonstelling
Leon Delderenne - Schilderij van Leon Deelderenne
Henny van der Vegt - 2x hardcover: Flowering Beauties IV en V (=gesigneerd, incl. film op CD)