Reinhoud D'Haese - Pentekening - in boek 50 jaar beelden 2003 & extra boek 2001
Pierre Alechinsky - Rossaert (2003) - CoBrA
Corneille - Femme heureuse, zeefdruk (mooi ingelijst, groot)
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1992 |
Techniek | Ets/Aquatint |
Drager | Geschept Papier |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Stilleven |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 39 x 28 cm (h x b) |
Incl. lijst | 69.5 x 56.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 60/60 |
Conditie | |||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||
Transport | |||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Nieuwegein, Nederland | ||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 5 kg.