Piet Ouborg - 2 hardcover monografieën en 3 krantenartikelen
Piet Mondriaan - Piet Mondriaan in tijdschrift "VRIJ NEDERLAND"
Paul van der Eerden - Offsetlitho ik heb zin om te denken
Massimo Vitali - L'ile de Porquerolles
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1966 |
Techniek | Ets/Aquatint |
Drager | Geschept Papier |
Stijl | Expressionistisch |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 49 x 64 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 4/10 épreuve |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
Het werk is wat vergeeld. Het is dan ook al 50 jaar oud. Een goede inlijsting doet wonderen. De vergeling is meer rondom de ets afdruk. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Gouda, Nederland | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 2 kg.