Wim Schuhmacher - 2 catalogi, uit 1964 en 1974 &krantenartikel &ingelijste foto tentoonstelling
Leon Delderenne - Schilderij van Leon Deelderenne
Henny van der Vegt - 2x hardcover: Flowering Beauties IV en V (=gesigneerd, incl. film op CD)
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Jaartal | 2002 |
Techniek | Gemengde Techniek |
Stijl | Expressionistisch |
Onderwerp | Landschap |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 27 x 20.5 cm (h x b) |
Incl. lijst | 42.5 x 32 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 2 kg.