Bronzen sculptuur gemaakt door Jana Paroubek (1940-1987), beeldhouwster van Tsjechisch- Nederlands afkomst. De sculptuur is gesigneerd, gedateerd en genummerd 10/20.
Goed
De sculptuur is in goede staat.
Tot 5 kg.
€ 8,70
Naar België
€ 19,50