Gesigneerde en genummerde kleurrijke zeefdruk van Jef Diederen uit 1991. Oplage: 61/250 In goede conditie, aan sommige randen wat plooitjes en kreukjes. Nooit eerder ingelijst.
Goed
In goede conditie, aan sommige randen wat plooitjes en kreukjes.
Tot 5 kg.
Binnen België
€ 11,00
Naar Nederland
€ 20,00
€ 20,00