Willem Sandberg - genummerde map 1982 (84/500) en 3 boeken
Bram Bogart - Colored landscape
Anneke Peereboom - Zonder titel
Peter de Ru - Introvert Portret
Type kunstwerk | Cartografie |
Periode | < 1800 |
Techniek | Gravure |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
Afmetingen | 18 x 25.5 cm (h x b) |
Passe-partout | 25.5 x 34 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 2 kg.