Litho van bekende kunstenaar Karel Appel Gemaakt voor de 10e editie van Kunst met een grote KA, voor een exclusieve serie van 1000 Ford KA 's. Is ingelijst, inclusief passe partout, helaas een kleine beschadiging aan het glas in de linkerbovenhoek.
Werk kan alleen afgehaald worden, geen verzending mogelijk.
Goed
werk is in goede conditie, zo ook de lijst, helaas is er een kleine barst in het glas in de linkerbovenhoek.
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Zeeland, Nederland
koeriersdienst