Gurkha Kukri
Bied mee
Techniek | Gemengde Techniek |
Afmetingen | 5 x 37 x 3 cm (h x b x d) |
Gewicht | 500 g |
€ 70
Op deze pagina vindt u de kunstwerken van alle kunstenaars met als nationaliteit Indiaas.
Gewicht | 500 g |
Afmetingen | 81 x 106 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |