Andre Lanskoy (1902-1976) Abstracte compositie
Bied mee
Techniek | Litho |
Afmetingen | 72 x 57 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 180