Richard Principal Leitch (1826-1882) st Catharijnekerk Brielle
Bied mee
Techniek | Hout/Linosnede |
Afmetingen | 30 x 30 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 70