Michele Tabor (1951) Apollo
Bied mee
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 124 x 104 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 100