Dit item is niet beschikbaar
Carmen Herrera - Zonder titel (NWR) * handgesigneerd
Maya Wildevuur - Geometrische abstract, acrylverf op doek (groot)
Constant - litho: Labyrismen - 1968
Anton Rooskens - zeldzame tentoonstellingsposter : 1952 + tentoonstellingscatalogus 1964