Reinhoud D'Haese - Pentekening - in boek 50 jaar beelden 2003 & extra boek 2001
Pierre Alechinsky - Rossaert (2003) - CoBrA
Corneille - Femme heureuse, zeefdruk (mooi ingelijst, groot)
Type kunstwerk | Beeld / Object |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Techniek | Brons |
Stijl | Aziatisch |
Onderwerp | Religieus |
Afmetingen | 60 x 15 x 15 cm (h x b x d) |
Gewicht | 4300 gram |
Gesigneerd | Ongesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Nieuwstaat |