Harry Langdon - "Angelina Jolie - Fotoshoot voor Vanity Fair" 2005 - handgesigneerd
14k bicolour gouden oorknoppen - 6,6 mm x 6,6 mm
14k geel gouden armband bezet met briljant geslepen diamant 0.60ct - 19 cm
Joop Kropff - Moutstraat (Utrecht)
Type kunstwerk | Schilderij |
Jaartal | 1991 |
Techniek | Olieverf |
Drager | Canvas (Doek) |
Stijl | Realistisch |
Onderwerp | Historisch |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 58 x 68 cm (h x b) |
Incl. lijst | 78 x 88 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
zowel het schilderij als het kader vertonen de gebruikelijke sporen van ouderdom | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Dongen, Nederland | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 5 kg.