Wim Schuhmacher - 2 catalogi, uit 1964 en 1974 &krantenartikel &ingelijste foto tentoonstelling
Leon Delderenne - Schilderij van Leon Deelderenne
Henny van der Vegt - 2x hardcover: Flowering Beauties IV en V (=gesigneerd, incl. film op CD)
Type kunstwerk | Kunstboeken |
Jaartal | 2008 |
Techniek | Softcover |
Onderwerp | Beeldende Kunst |
Afmetingen | 29.5 x 24 cm (h x b) |
Pagina's | 367 |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Arnhem, Nederland | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 2 kg.
Objectlocatie | Arnhem, Nederland |
Starttijd | 27-11-2023 om 0:13 |
Eindtijd | 10-5-2024 om 6:22 |