Peter Vos (1935-2010)- Gevoelens - gesigneerde litho. Rechtsonder is het
werk gesigneerd in potlood en 75 Linksonder met Gevoelens. Het werk is niet
genummerd. Papiermaat 65 x 50.5 cm. (hxb) De litho is in prima staat en is
nooit ingelijst geweest.
Zeer Goed
De litho is in prima staat en is nooit ingelijst geweest.
Tot 2 kg.
€ 13,50
Naar België
€ 17,50
€ 17,50
Europese Unie
€ 17,50
Wereldwijd
€ 30,00