Grote zeefdruk gedrukt in vele groene kleuren op 225 grams papier.
Papierformaat : 70 x 100 cm Beeldformaat: 60 x 90 cm
Oplage 6/125
Zon: 21krt bladgoud (geen imitatie)
Achterzijde papier is iets beschadigd (Uitsluitend aan de rand) Dit heeft is niet zichtbaar na inlijsting met of zonder passepartout. (zie foto)
Wordt in een stevige koker verzonden.
Zeer Goed
Tot 2 kg.
€ 10,00
Naar België
€ 13,00
€ 13,00
Europese Unie
€ 13,00
Wereldwijd
€ 25,25