Constant Artz - Moeder met jonge eentjes
Mordechai Gumpel - Wijnrank, 1970, coloured woodcut zeefdruk 5/25
Corneille - Kleurenlitho. Affiche : IMAGE DU PARADIS uit 1998
Freddy Flores Knistoff - No Title 2002-1
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Jaartal | 1970 |
Techniek | Pen (Inkt) |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
Afmetingen | 22 x 15 cm (h x b) |
Passe-partout | 53 x 35.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
Tekening is in pass partout geplakt de afbeelding is helder en onbeschadigd, enige verkleuring in de randen | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 2 kg.