Reinhoud D'Haese - Pentekening - in boek 50 jaar beelden 2003 & extra boek 2001
Pierre Alechinsky - Rossaert (2003) - CoBrA
Corneille - Les yeux d’enfance et le grand soleil, zeefdruk (netjes ingelijst)
Corneille - Femme heureuse, zeefdruk (mooi ingelijst, groot)
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1970 |
Techniek | Hout/Linosnede |
Stijl | Klassiek |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 50 x 35 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 300 |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
Houtsnede Toon Jansen 1970 titel mensen oplage 300 stuks
genummerde versie : nr 148 formaat 35x 50cm
gesigneerd met potlood :aj (antoon jansen, 1937 – 2008, den bosch). TJansenj was lid van genootschap Kunstliefde in Utrecht en van de Engelenzang, dit was ook een utrechtse kunstenaarssociëteit hij was een leerling van dirkje Kuik en lou Strik. ) | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 2 kg.