Imanol Marrodán - Zonder titel (Identity Promises-serie)
Avi Kenan - Ballerina, gepolijst brons, op granieten basis, gedateerd 1981, no. 22/50
Imanol Marrodán - En el bosque 14/09/2013 (Identity Assertions Series) 2013
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Techniek | Zeefdruk |
Stijl | Realistisch |
Onderwerp | Stilleven |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 30 x 42 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
In goede staat | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 2 kg.