Logboek blad van het schip Henry David Thoreau. Geplakt getekend en gestempeld door Viktor IV Carl Walther Gluck . Uit het Vijf de boek Haydn Mozart Beethoven and Janacek. Titel ; Ninety Three Million Miles The sun as a brightly colored beach ball . Gedateerd 3 apr 1970 Genummerd 73. Conditie : Goed . Herkomst : Gekocht in de jaren '70 van Viktor Four .
Goed
Conditie : Goed.
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Oirschot, Nederland
Tot 2 kg.
€ 10,00
Naar België
€ 17,50
€ 17,50
Europese Unie
€ 17,50
Wereldwijd
€ 30,00