Piet Ouborg - 2 hardcover monografieën en 3 krantenartikelen
Piet Mondriaan - Piet Mondriaan in tijdschrift "VRIJ NEDERLAND"
Paul van der Eerden - Offsetlitho ik heb zin om te denken
Massimo Vitali - L'ile de Porquerolles
Type kunstwerk | Schilderij |
A M WOUDSTRA - schilder uit noordwijk
OLIEVERF OP LINNEN IN DE MAAT 41,5 X 50 CM
Gesigneerd onder rechts
ZEER GOEDE STAAT
VERZENDEN 8 EURO AANGETEKEND PAKKET NEDERLAND
kleine meesters hebben grote toekomst