Willem Sandberg - genummerde map 1982 (84/500) en 3 boeken
Bram Bogart - Colored landscape
Anneke Peereboom - Zonder titel
Peter de Ru - Introvert Portret
Type kunstwerk | Prenten & Uitgaves |
Jaartal | 1999 |
Techniek | Zeefdruk |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Tekst |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 55 x 38 cm (h x b) |
Gesigneerd | Signatuur meegedrukt |
Oplage | 36 |
Conditie | |||||||||
Conditie | Nieuwstaat | ||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 2 kg.