In opdracht geveild:
(32-32-1)
Mooie tekening van Paul ten Hoopen. Ingelijst.
Herkomst: Galerie d'Eendt Amsterdam
Titel: Zonder titel
Jaartal: 1960
Afmetingen: 18cm x 23cm
Afmetingen lijst: 25cm x 31cm
Gesigneerd: Ja, handgesigneerd
Ingelijst: Ja
Conditie: Perfect
Het werk is in perfecte staat.
Kleine beschadigingen aan lijsten worden niet omschreven.
Afhandeling:
Dit werk kan verzonden worden als pakket. (10 euro binnen NL). Afhalen kan op afspraak, tijdens kantooruren in Diemen of in de avond/weekend in Amsterdam.
Garantie:
Informatie: