Marlene Dumas - The Image as Burden-cat.1978- artikel 1995- kalender 2014
Corneille - Vrouw en vogel: dansend in de zon, 1986
Tauno Wirkkala - Revontulet schaal
Type kunstwerk | Schilderij |
A M WOUDSTRA - schilder uit noordwijk
OLIEVERF OP LINNEN IN DE MAAT 41,5 X 50 CM
Gesigneerd onder rechts
ZEER GOEDE STAAT
VERZENDEN 8 EURO AANGETEKEND PAKKET NEDERLAND
kleine meesters hebben grote toekomst
Starttijd | 10-8-2014 om 11:33 |
Eindtijd | 16-8-2014 om 11:33 |