MENSEN op de KERMIS te LEIDEN van WOUDSTRA - Verkocht

MENSEN op de KERMIS te LEIDEN van WOUDSTRA kopen? Bied vanaf 155!

MENSEN op de KERMIS te LEIDEN van WOUDSTRA kopen? Bied vanaf 155!MENSEN op de KERMIS te LEIDEN van WOUDSTRA kopen? Bied vanaf 155!MENSEN op de KERMIS te LEIDEN van WOUDSTRA kopen? Bied vanaf 155!MENSEN op de KERMIS te LEIDEN van WOUDSTRA kopen? Bied vanaf 155!
  • Ongespecificeerd
Type kunstwerk Schilderij

A M WOUDSTRA

KERMIS TE LEIDEN

OLIEVERF OP LINNEN IN DE MAAT 50 X 70 CM

gesigneerd onder ZONDER LIJST

ZEER FRAAI SCHLDERIJ in perfecte staat

Kleine meesters hebben grote toekomst

Ongespecificeerd

Geplaatst door  kunstkabinet
1712 verkochte items
Alle items (0)