Tip

Tip een vriend!
TitelGrote Kerk en havenzicht Dordrecht
OmschrijvingOriginele ets van H.E. Roodenburg uit 1940. (1895-1987) Een van de grootste (topografisch) etser van de vorige eeuw. Hij was lid van de kunstenaarsverenigingen Arti et Amicitae en Pulchri Studio.
Afmeting inclusief lijst 51 x 61 cm.

exclusief verzendkosten

VerkoperSchneider
Het e-mailadres van je vriend
Schrijf een bericht aan je vriend