Tip

Tip een vriend!
TitelGrote Kerk en havenzicht Dordrecht
OmschrijvingOriginele ets van H.E. Roodenburg uit 1940.

Afmeting inclusief lijst 51 x 61 cm.
Op de lijst zit in een hoek een kleine beschadiging.
exclusief verzendkosten

VerkoperSchneider
Het e-mailadres van je vriend
Schrijf een bericht aan je vriend