Tip

Tip een vriend!
Titel Kees van Bohemen,Kleurenlithografie,
Omschrijving

- " Golfbreker " Lithografie van Kees van Bohemen.

-Afmeting : 38x 55 cm.

- Handgesigneerd en gespecificeerd ,met watermerk.

 - " 82- 15/60 " .

 -Verzendkosten  :  6.75  Euro .

- zonder lijst !

- Op deze wijze kan deze fraaie lithografie bijvoorbeeld worden ingelijst ,vrij als in een baklijst( foto 4).

-De geadverteerde  heb ik dus dubbel .

VerkoperPetrus
Het e-mailadres van je vriend
Schrijf een bericht aan je vriend