Tip

Tip een vriend!
TitelHerman Brood, zeefdruk: Pleegzuster Bloedwijn
Omschrijving

Kunstenaar: Herman Brood

Techniek: Zeefdruk

Titel: Pleegzuster Bloedwijn:

Bloedwijn is een rode wijn versterkt met calcium en ijzer. Pleegzuster bloedwijn is daarvan de bekendste. Er wordt van beweerd dat het een heilzame energiegevende werking heeft.Vooral in de jaren 60 en 70 van de twintigste eeuw was het een populaire drank. Daarna werd de effectiviteit van de drank meer en meer in twijfel getrokken, vooral ook omdat de basis van de drank rode wijn is en het dus alcohol bevat. In 1998 bepaalde de Reclame Code Commissie dat het niet langer als medicijn mocht worden aangeduid, juist omdat het alcohol bevat.

Afmetingen: 43,5 x 54 cm

Ingelijst: Ja

Gesigneerd: Handgesigneerd

Nummer: 23/75

Conditie:
In perfecte staat.

Verzendkosten:.

Afhalen kan in Naaldwijk op afspraak zonder extra kosten. Bezorging is mogelijk binnen Nederland en België met TNT. De kosten voor Nederland zijn 15 euro. Voor België zijn de kosten 25 euro.

Garantie:
Dit werk is volledig door ons gegarandeerd.

Bezichtigen:

VerkoperKiewitKunst
Het e-mailadres van je vriend
Schrijf een bericht aan je vriend