Lid sinds 2021 / Berchem (Antwerpen), België
4 aangeboden items / 7 verkochte items
Techniek | Gemengde Druktechniek |
Afmetingen | 60 x 40 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 28 x 30 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Acryl |
Afmetingen | 15 x 42.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Paneel |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 74 x 56 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Ingelijst |