Lid sinds 2016 / NIEUWERKERK AD IJSSEL, Nederland
5 aangeboden items / 22 verkochte items
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 40 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Op Spieraam |
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 75 x 95 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 30 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Paneel |
Techniek | Olieverf |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 40 x 40 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |