Bose2000
  5. Bose2000

Bose2000

Lid sinds 2024 / Alkmaar , Nederland

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Martinus Leonardus Middelhoek - Dorpsgezicht met molen kopen? Bied vanaf 100!
Martinus Leonardus Middelhoek (1898-1986) Nederlands Dorpsgezicht met molen
TechniekAquarel
Afmetingen65 x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstIngelijst
€ 100