Lid sinds 2023 / Krimpen aan den IJssel, Nederland
5 aangeboden items / 11 verkochte items
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 53 x 72 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
Afmetingen | 60 x 45 x 60 cm (h x b x d) |
Gewicht | 5 g |
Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 100 x 85 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 50 x 36 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 30 x 40 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |