Fang Ntumu hoofd
Bied mee
Techniek | Hout |
Afmetingen | 31 x 25 x 24 cm (h x b x d) |
Gewicht | 950 g |
€ 55
Lid sinds 2017 / Nieuwegein, Nederland
2 aangeboden items / 235 verkochte items
Techniek | Hout |
Gewicht | 950 g |
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 83 x 70 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |