Rik Canty (1939) Winter aan de Leie
Bied mee
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 45 x 55 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 69